Alanya İlçe Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Kartı Randevu Alma

Alanya Yeni Kimlik Kartı Randevu Alma,Alanya Nüfus Randevu,Alanya Ehliyet Randevu,Alanya Pasaport Randevu,Alanya Kimlik Randevu. Alanya T.C. Yeni Kimlik Kartı Randevu Alma, Alanya ‘daki nüfus müdürlüğünden nasıl randevu alırım, Alanya nüfus müdürlüğü randevu alma, Alanya ilçe nüfus müdürlüğü randevu alma, Alanya yeni kimlik kartı randevu işlemleri, Alanya T.C. yeni kimlik kartı randevu işlemleri

Randevu almanın iki yöntemi var.

Bunlardan birincisi ALO 199 yeni kimlik randevu hattı aranarak.

İkincisi İnternet üzerinden aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak.

YENİ KİMLİK RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Alanya Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İlçe Müdürlüğü Yeni Randevu Sistemi ile TC Kimlik Kartı, Sürücü Belgesi ve Pasaport işlemlerini yapabilirsiniz.

Randevuyu kimin adına alacaksanız o kişinin T.C. numarası ve Adı Soyadı ile randevu alıyorsunuz (Kendi adınıza, Anne-Baba-Kardeş-Eş-Çocuk-Vasisi olduğunuz birey adına randevu alabilirsiniz).

Daha sonra uygun olan randevu tarih ve saatini seçiyorsunuz.

Belirtilen tarihte yeni kimlik başvuru işlemlerini yapmak için Nüfus Müdürlüğüne gidiyorsunuz. Giderken Eski kimlik kartınızı, 1 adet biyometrik fotoğrafı ve 16 TL (bozuk para olmasını sağlayınız) kimlik ücretini yanınızda bulundurunuz.

ALANYA İLÇE NÜFUS ve VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
A D R E S :Şekerhane, Alaiye Cd. No:81, 07400 Alanya/Antalya
Telefon :0242 513 19 04
Alanya ‘da T.C. Nüfus Cüzdanınızı yeni T.C. Kimlik Kartıyla değiştirmek veya yeni kimlik kartı çıkartmak için interdenten randevu alabilir veya alo 199 arayabilirsiniz.
(Visited 416 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir