Elmadağ Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Randevu Nasıl Alınır?

Elmadağ Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Randevu Nasıl Alınır?Elmadağ Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Randevu. Ankara Elmadağ İlçe Nüfus Müdürlüğünde Yeni Kimlik Kartı Başvurusu için randevu alabilirsiniz.

Randevular https://randevu.nvi.gov.tr/ internet sitesinden, telefon ile “Alo 199” çağrı merkezinden randevu alınarak veya randevusuz Elmadağ ilçe nüfus müdürlüğünden alabilirsiniz.

E-KİMLİK RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İç İşleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu projelerden biri olan Yeni Kimlik kartı projesi 2017 yılı başından itibaren uygulamaya geçildi. Ülke genelinde 3-4 yılda tamamlanması planlanan yeni çipli kimlik kartları Ankara Elmadağ ‘da oturan vatandaşlarımız hangi mahallede veya köyde oturursa otursun Eski T.C. Nüfus Cüzdanlarını yeni T.C. Kimlik Kartı ile değiştirmek için yukarıda sayılan yöntemlerle Kimlik Başvuru, Kimlik Yenileme, Kimlik çıkartma, Kimlik Değişim, Kimlik Randevu işlemlerini Elmadağ İlçe Nüfus Müdürlüğünden yapabilirler.

Elmadağ İlçe Nüfus Müdürlüğü İletişim
ADRES :İsmetpaşa Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi, No: 39 Hükümet Konağı No: 39 Hükümet Konağı Kat: 1 No: 7 Elmadağ, Ankara
Telefon :0312 863 1078
Faks:0312 863 1078

İç Anadolu Bölgesinin yukarı Sakarya bölümünde yer alan ilçe , Ankara’nın 41 km. doğusunda adını aldığı Elmadağ dağının kuzeydoğu eteklerinde kurulmuş çok eski bir yerleşim alanıdır.
Yapılan arkeolojik araştırmalardan elde edilen tarih öncesi eserler, Elmadağ ve çevresinin çok eski medeniyetlere sahne olduğunu göstermektedir.

(Visited 44 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir