İstanbul Şişli İlçe Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik, Pasaport ve Ehliyet Randevu

İstanbul Şişli Nüfus Müdürlüğü Kimlik, e-Pasaport ve Ehliyet Randevu. İstanbul Şişli Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Randevu, İstanbul Şişli İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon, Adres ve Diğer İletişim Bilgileri. İstanbul Şişli İlçesi Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır? İstanbul Şişli İlçe Nüfus Müdürlüğünde hangi işlemleri yapabilirim?

İstanbul Şişli Yeni Kimlik e-Randevu İşlemleri:

İstanbul Şişli merkez ve bağlı mahallelerinde oturan vatandaşlarımız  adres beyanı, nüfus kayıt örneği, evlilik cüzdanı ile yeni çipli Kimlik Kartı çıkartma, yeni doğan kimlik çıkartma, kimlik kartı değiştirme, kayıp kimlik kartı başvuru işlemlerini nüfus müdürlüğünden yapabilirler.

İstanbul Şişli Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alabilirim?

1-ALO 199 No’lu Telefon ile Çağrı Merkezinden

2- İlçe Nüfus Müdürlüğüne Şahsen Başvurarak.

3-İnternetten Yeni Kimlik Kartı İçin ONLİNE RANDEVU  alabilirsiniz.

Ayrıca Kimlik Kartı randevunuzu güncelleyebilir, iptal edebilir, kimlik kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Randevuyu kimin adına alacaksanız o kişinin T.C. numarası ve Adı Soyadı ile randevu alıyorsunuz (Kendi adınıza, Anne-Baba-Kardeş-Eş-Çocuk-Vasisi olduğunuz birey adına randevu alabilirsiniz).

YENİ KİMLİK RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Ayrıca 2018 yılı itibariyle kimlik kartı yanı sıra ehliyet ve pasaport işlemlerinizi de  nüfus müdürlüğünden yapabileceksiniz.

İstanbul Şişli Kimlik Randevu, İstanbul Şişli Ehliyet Randevu, İstanbul Şişli Pasaport Randevu, Şişli Nüfus Randevu


Halen Yeni Ehliyet Randevu ve Yeni Pasaport Randevularınızı aşağıdaki linkten Ulaşarak alabilirsiniz.

PASAPORT RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul Şişli Pasaport randevunuzu Nüfus Müdürlüklerine devredilene  kadar halen Emniyet Genel Müdürlüğünün  https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden alabilirsiniz. Ancak 29 Ekim 2016 Tarihinde çıkan kanun Hükmünde Kararname İle Pasaport dağıtım İşlemleri 2018 içinde Nüfus Müdürlüklerine verilecektir.


EHLİYET RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul Şişli Ehliyet randevunuzu Nüfus Müdürlüklerine devredilene  kadar halen Emniyet Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden alabilirsiniz. Ancak 29 Ekim 2016 Tarihinde çıkan kanun Hükmünde Kararname İle Pasaport dağıtım İşlemleri 2018 yılı içinde Nüfus Müdürlüklerine verilecektir.


ŞİŞLİ İLÇE NÜFUS ve VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM
A D R E S :Merkez Mahallesi, Koca Mansur Sokak, No: 62, Osmanbey, Şişli/İSTANBUL
Telefon :0212 247 48 51
Fax: 0212 219 53 00

e-mail : sisli34@nvi.gov.tr


 İSTANBUL ŞİŞLİ NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI MAHALLELER

 


(Visited 255 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir