İstanbul Sultanbeyli Nüfus Müdürlüğü e-Kimlik, e-Pasaport ve Ehliyet Randevu

İstanbul Sultanbeyli Nüfus Müdürlüğü Kimlik, e-Pasaport ve Ehliyet Randevu. İstanbul Sultanbeyli Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Randevu, İstanbul Sultanbeyli İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon, Adres ve Diğer İletişim Bilgileri. İstanbul Sultanbeyli İlçesi Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır? İstanbul Sultanbeyli İlçe Nüfus Müdürlüğünde hangi işlemleri yapabilirim?

İstanbul Sultanbeyli Nüfus NVİ e-Randevu İşlemleri:

İstanbul Sultanbeyli merkez ve bağlı mahallelerinde oturan vatandaşlarımız  adres beyanı, nüfus kayıt örneği, evlilik cüzdanı ile yeni çipli Kimlik Kartı çıkartma, yeni doğan kimlik çıkartma, kimlik kartı değiştirme, kayıp kimlik kartı başvuru işlemlerini nüfus müdürlüğünden yapabilirler.

İstanbul Sultanbeyli Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alabilirim?

1-ALO 199 No’lu Telefon ile Çağrı Merkezinden

2- İlçe Nüfus Müdürlüğüne Şahsen Başvurarak.

3-İnternetten Yeni Kimlik Kartı İçin ONLİNE RANDEVU  alabilirsiniz.

Ayrıca Kimlik Kartı randevunuzu güncelleyebilir, iptal edebilir, kimlik kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Randevuyu kimin adına alacaksanız o kişinin T.C. numarası ve Adı Soyadı ile randevu alıyorsunuz (Kendi adınıza, Anne-Baba-Kardeş-Eş-Çocuk-Vasisi olduğunuz birey adına randevu alabilirsiniz).

YENİ KİMLİK RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

 İstanbul Sultanbeyli Kimlik Randevu, İstanbul Sultanbeyli Ehliyet Randevu, İstanbul Sultanbeyli Pasaport Randevu, Sultanbeyli Nüfus Randevu


Halen Yeni Ehliyet Randevu ve Yeni Pasaport Randevularınızı aşağıdaki linkten Ulaşarak alabilirsiniz.

PASAPORT RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul Sultanbeyli Pasaport randevunuzu Nüfus Müdürlüklerine devredilene  kadar halen Emniyet Genel Müdürlüğünün  https://randevu.nvi.gov.tr/  adresinden alabilirsiniz.


EHLİYET RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul Sultanbeyli Ehliyet randevunuzu Nüfus Müdürlüklerine devredilene  kadar halen Emniyet Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden alabilirsiniz.


SULTANBEYLİ İLÇE NÜFUS ve VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM
A D R E S :Abdurrahmangazi Mah. Emir Cad. No:4 Sultanbeyli/İSTANBUL
Telefon :0216 398 87 59
Fax: 0216 398 94 95

E-posta:sultanbeyli@istanbul.gov.tr

Coğrafi Durumu

1957 yılında köy, 1989 yılında belde, 3 Haziran 1992 tarih ve 3806 sayılı kanunla ilçe olmuştur. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alır. Yüz ölçümü 35 km²’dir.

İstanbul’un en yüksek dağı olan 537 rakımlı Aydos Dağı ile Teferrüç Dağı arasındaki alanı doldurmakta olup Tem Karayolu ilçenin ortasından geçmektedir.

İlçe  kuzeyde, güneyde ve batıda Kartal İlçesi’ne bağlı Paşaköy, Sancaktepe ilçesine bağlı Samandıra ile doğuda Pendik İlçesine bağlı Kurtköy ile çevrilidir. Denizden yüksekliği 130 metredir.

(Visited 260 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir