Kimlik Randevu İptali

e-Kimlik Randevu İptali, Kimlik Kartı Randevusu İptali, TC. Kimlik randevu iptali. Nüfus Randevu İptal, Randevu nvi iptal. Kimlik randevu vazgeçme. Yeni Kimlik Kartım İçin Randevu Nasıl İptal Edilir ? Nüfus Kimlik Randevu İptali. Yeni Kimlik Kartı Çıkarma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik kartı çıkarma  ve diğer çipli kimlik kartı işlemleriniz için NVİ randevu iptali.

Kimlik Kartı Randevu neden İptal edilir ki?. Yeni TC Kimlik Kartı Randevunuzu zar zor aldınız .Aldınız almasına da  randevu gününde veya önce acil ve önemli bir işiniz çıktı randevu İptal. Eski TC Nüfus Cüzdanını Değiştirmek İçin Randevu İptal etmek önemli . Neden mi? Binlerce vatandaş kimlik kartı için randevu alamadığını düşünün ki siz aldığınız randevuya gitmemektesiniz. o zaman ne yapmanız gerekir tabi ki Kimlik Yenileme Randevusu İptal. Kimlik Çıkartma Randevusu İptal. Kimlik Başvuru İptal.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İl ve İlçe Nüfus Müdürlüğünden almış olduğum Kimlik Kartı Randevusunu nasıl iptal edebilirim? Kimlik Kartı randevumu nereden iptal edebilirim? Yeni Kimlik Kartım İçin Randevu Nasıl İptal Edilir ?

Eski T.C. Nüfus Cüzdanı olanlar, ilk defa kimlik kartı çıkartacak olanlar, yeni doğan kimlik kartı çıkartacak olanlar. Kimlik kartı çalınanlar. Kimlik Kartı Kaybolanlar Nüfus Müdürlüklerinden Yeni Kimlik Kartınızı çıkartmak için randevu aldınız ama randevunuza gidemeyeceksiniz ne yapmanız gerekir. tabi ki iptal. Randevunuzu İptal ediniz ki randevu bulamayanlara bir yer açılsın…

İnternetten randevu.nvi.gov.tr. den aldığım kimlik  randevumu, ehliyet randevumu, pasaport randevumu yine internetten iptal edebilecek miyim?

ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezinden aldığım Kimlik randevu mu, Ehliyet randevumu ve Pasaport randevusunu Nasıl iptal edebilirim?

KİMLİK RANDEVU İPTALİ İÇİN BİRİNCİ AŞAMA:

ilk olarak internetten https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index URL adresine giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayın. Yani nüfus müdürlüğünden almış olduğunuz randevunun hangi gün ve hangi saatte olduğundan emin olunuz.

RANDEVU DURUM SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevunuzun sonucunda yapılan başvuru bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranıza sahip olmanız gerekir.

ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezinden arayarak randevu iptali sağlayabilirsiniz.

KİMLİK RANDEVU İPTALİ İÇİN İKİNCİ AŞAMA:

ilk olarak internetten https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index URL adresine giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayın. Yani nüfus müdürlüğünden almış olduğunuz randevunun hangi gün ve hangi saatte olduğundan emin olunuz. sonrasında aşağıdaki linki tıklayarak randevu iptali yapabilirsiniz.

KİMLİK KARTI RANDEVUSU İPTAL İÇİN TIKLAYINIZ

Kimlik Kartı Nüfus Müdürlüğü Randevusu Nasıl İptal Edilir?

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. KİMLİK KARTI RANDEVUNUZU İPTAL ETMEK İÇİN ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİNİ ARAYARAK VEYA https://randevu.nvi.gov.tr    adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kimlik Randevu İptal edilmezse Ne Olur?

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

 Kimlik Randevu İptal. Kimlik Kartı Randevu neden İptal edilir ki?. Yeni TC Kimlik Kartı Randevunuzu zar zor aldınız .Aldınız almasına da  randevu gününde veya önce acil ve önemli bir işiniz çıktı randevu İptal. Eski TC Nüfus Cüzdanını Değiştirmek İçin Randevu İptal etmek önemli . Neden mi? Binlerce vatandaş kimlik kartı için randevu alamadığını düşünün ki siz aldığınız randevuya gitmemektesiniz. o zaman ne yapmanız gerekir tabi ki Kimlik Yenileme Randevusu İptal. Kimlik Çıkartma Randevusu İptal. Kimlik Başvuru İptal.

Eski T.C. Nüfus Cüzdanı olanlar, ilk defa kimlik kartı çıkartacak olanlar, yeni doğan kimlik kartı çıkartacak olanlar. Kimlik kartı çalınanlar. Kimlik Kartı Kaybolanlar Nüfus Müdürlüklerinden Yeni Kimlik Kartınızı çıkartmak için randevu aldınız ama randevunuza gidemeyeceksiniz ne yapmanız gerekir. tabi ki iptal

Yukarıdaki linki tıklayarak İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri genel Müdürlüğünün Resmi İnternet Web sayfası https://randevu.nvi.gov.tr/ url adresine ulaşarak randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu makale bilgilendirme amaçlıdır.

Eski Nüfus Cüzdanınızı değiştirmek için randevu alınız ANCAK RANDEVU GÜNÜ GELİP ÇATTIĞINDA GİDEMEYECEKSİNİZ. Yada randevu aldığınız tarih ile randevu tarihiniz arasında geçen sürede bazı kişisel bilgileriniz değişti işte bu durumda içişleri bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan e-kimlikrandevu sisteminden yani Kimlik randevu portalından randevunuzu İptal Etmeniz gerekmektedir. Randevunuzu İptal ediniz ki randevu bulamayanlara bir yer açılsın

(Visited 1.596 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir