Nüfus Müdürlüğü Randevu Durumu Görüntüleme

Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme, Nüfus Randevu Sorgulama. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr adlı randevu sisteminden  İlçe Nüfus Müdürlüklerinden Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını görüntüleyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme İçin TIKLAYINIZ…

Kimlik Randevu Sorgulama, Ehliyet Randevu Sorgulama,Pasaport Randevu Sorgulama işlemlerini bu sistemden yapabilirsiniz. Randevu durumunuzu görüntüleyebilmek için T.C. Kimlik Numaranız, Adınız ve Soyadınız girmeniz yeterli olacaktır.

Sürücü Belgesi, Pasaport ve kimlik kartı çıkartmak, yenilemek ve değiştirmek için İlçe Nüfus Müdürlüklerinden randevu alarak 2 Nisan 2018 tarihinden itibaren işlemlerinizi İlçe Nüfus Müdürlüklerinden yapılabilmektedir.

02.04.2018’den itibaren Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Pasaport ve Sürücü Belgesi başvuru bedellerinin başvurudan önce vergi dairesine ait ilgili birimlere
veya https://randevu.nvi.gov.tr/#/nvi/odeme
adresinde belirtilen ödeme noktalarına yatırılması gerekmektedir. Ödemeye dair belge (makbuz veya dekont) gerektiğinde gösterilmek üzere muhafaza edilmelidir.

KİMLİK KARTI – EHLİYET – PASAPORT RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ….

(Visited 10 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir