NVİ Nüfus Randevu Sorgulama

NVİ Nüfus Randevu Sorgulama, NVİ Randevu Başvuru Sorgulama, NVİ Kimlik Başvuru Sorgulama, NVİ Kimlik Sorgulama, NVİ Kimlik Başvurum Ne aşamada? NVİ Ehliyet Sorgulama, NVİ Ehliyet Başvuru Sorgulama, NVİ Ehliyet Başvurum Hangi Durumda? NVİ Pasaport Randevu Sorgulama, NVİ Pasaport Başvuru Durumu Sorgulama,

Nüfus Randevu Durumu Sorgulama, Randevu Başvuru Durumu Sorgulama. Nüfus Randevu Durumun Sorgulama, Nüfus Randevu Başvuru Durumu Sorgulama  ve Görüntüleme Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr url adlı nüfus randevu portalından  İlçe Nüfus Müdürlüklerinden Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını ve başvuru durumlarını  görünteleyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.


Randevu Durumu Sorgula

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevu bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranız’a sahip olmanız gerekir.


Nüfus Randevu Başvuru Sorgula

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevunuzun sonucunda yapılan başvuru bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranız ve Randevu işlemi esnasında size verilen Referans Numarası’na (PNR) sahip olmanız gerekir.

Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.

Randevu Durumu Görüntüleme

T.C. Kimlik Numaranız, Adınız ve Soyadınız ile randevularınızı görüntüleyebilirsiniz Kimlik Randevu Sorgulama, Ehliyet Randevu Sorgulama, Pasaport Randevu Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik Numarası

Güvenlik Kodu
e-Devlet Nüfus Başvuru Sorgulama:
e-Devlet Üzerinden Nüfus Müdürlüklerine yaptığınız başvuruyu ve randevu durumunuzu sorgulamanız mümkün.
Sürücü Belgesi Başvuru Durumu Sorgulama
Bu hizmeti kullanarak, kendi adınıza ya da vasisi/velisi olduğunuz kişi adına yapılan sürücü belgesi başvurularının durumunu sorgulayabilirsiniz.
Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü/Pasaport Başvuru Durumu Sorgulama

Pasaport durumu sorgulamak İçin Tıklayınız

NVİ Randevu Sorgulama, NVİ Kimlik Başvuru Durumu Sorgulama, NVİ Ehliyet Başvuru Durumu Sorgula, NVİ Pasaport Başvuru Durumu Sorgulama, NVİ Başvuru Durumu Sorgulama

(Visited 237 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir